DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Xbox Mini Fridge

Newsy

Xbox Mini Fridge – lodówka Xbox w już sprzedaży. Cena? 461 złotych

Xbox Mini Fridge trafiła do sprzedaży. Lodówkę w kształcie konsoli Xbox Series X można zamówić w przedsprzedaży na stronie Toynk.

Xbox Mini Fridge trafiła do sprzedaży. Lodówkę w kształcie konsoli Xbox Series X można zamówić w przedsprzedaży na stronie Toynk. Cena urządzenia wynosi 461 złotych, jednak do tej kwoty należy doliczyć koszt dostawy, który wynosi 188 złotych.
Xbox Mini Fridge

Xbox Mini Fridge – mem, który okazał się prawdą!

Może cię zainteresować: Recenzja słuchawek EPOS GTW 270 Hybrid

Lodówka została oficjalnie zaprezentowana 13 czerwca 2021 roku. Urządzenie jest termoelektryczne, a jego pojemność wynosi 10 litrów, czyli będzie w stanie pomieścić około 12 puszek napojów. Górna część lodówki i logo Xbox podświetlają się dzięki indywidualnym włącznikom i wyłącznikom.

Sprawdź również: Chcesz zostać posiadaczem lodówki Xbox Series X?

Lodówka Xbox jest obecnie dostępna do wysyłki tylko do Włoch, Hiszpanii, Francji, Polski i Holandii.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.