DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Xbox Mini Fridge

Newsy

Xbox Mini Fridge – lodówka Xbox w już sprzedaży. Cena? 461 złotych

Xbox Mini Fridge trafiła do sprzedaży. Lodówkę w kształcie konsoli Xbox Series X można zamówić w przedsprzedaży na stronie Toynk.

Xbox Mini Fridge trafiła do sprzedaży. Lodówkę w kształcie konsoli Xbox Series X można zamówić w przedsprzedaży na stronie Toynk. Cena urządzenia wynosi 461 złotych, jednak do tej kwoty należy doliczyć koszt dostawy, który wynosi 188 złotych.
Xbox Mini Fridge

Xbox Mini Fridge – mem, który okazał się prawdą!

Może cię zainteresować: Recenzja słuchawek EPOS GTW 270 Hybrid

Lodówka została oficjalnie zaprezentowana 13 czerwca 2021 roku. Urządzenie jest termoelektryczne, a jego pojemność wynosi 10 litrów, czyli będzie w stanie pomieścić około 12 puszek napojów. Górna część lodówki i logo Xbox podświetlają się dzięki indywidualnym włącznikom i wyłącznikom.

Sprawdź również: Chcesz zostać posiadaczem lodówki Xbox Series X?

Lodówka Xbox jest obecnie dostępna do wysyłki tylko do Włoch, Hiszpanii, Francji, Polski i Holandii.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama