DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Wiedźmin 3 na Xbox Series X
Wiedźmin 3 na Xbox Series X

Newsy

Xbox Series X za szybki dla Wiedźmina 3?

Xbox Series X za szybki dla Wiedźmina 3? Nieprawdopodobne, a jednak. Do premiery konsoli nowej generacji od Microsoftu został już tylko tydzień. Dlatego też w sieci pojawia się mnóstwo filmów, na których możemy zobaczyć jak radzi sobie Xbox Series X w akcji.


Wiedźmin 3 na Xbox Series X

Wiedźmin 3 na Xbox Series X


Chłopaki z Xbox News postanowili przetestować jak działa nasz kochany i uwielbiany Wiedźmin 3 na Xbox Series X. Rezultat ich testów jest nieprawdopodobny! Ekrany wczytywania praktycznie nie istnieją! Gra ładuje się tak szybko, że podczas szybkiej podróży pojawia się glitch (?).Xbox Series X oraz S pojawią się w sprzedaży już 10 listopada. Cena za Xbox Series X wynosi 2249 zł z kolei Series S – 1349 zł. Konsole można też nabyć w ramach programu Xbox All Access.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

Na PlayStation Store pojawiła się promocja na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Kultowa produkcja CD Projekt Red kosztuje jedyne 25,80 złotych. Promocja potrwa do 9...

Promocje gier na Xbox Series X|S

This War of Mine Final Cut już od 10 maja w Xbox Game Pass. Gra będzie dostępna za darmo dla abonamentów i zoptymalizowana na...

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Remake Max Payne 1 i 2 nadchodzi. Gra pojawi się na PC oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Reklama