DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

HyperX SoloCast
HyperX SoloCast

Sprzęt

HyperX SoloCast – mały mikrofon na USB

HyperX SoloCast został stworzony z myślą o streamerach i twórcach treści. Urządzenie wyposażono w funkcję nagrywania dźwięku dostępną w trybie Plug & Play (Podłącz i Pracuj) oraz funkcję wyciszania jednym dotknięciem, która informuje o wyciszeniu przez miganie czerwonej diody LED. To mikrofon o charakterystyce kardioidalnej. Zapewnia wyraźny dźwięk i idealnie nadaje się dla streamerów, komentatorów, studentów i osób pracujących z domu.

HyperX SoloCast

HyperX SoloCast umożliwia łatwą konfigurację w trybie Plug & Play (Podłącz i Pracuj). Wykorzystuje kardioidalny wzór biegunowy, który jest bardziej czuły na źródła dźwięku znajdujące się bezpośrednio przed mikrofonem. Dzięki temu świetnie nadaje się do rozmów w trakcie gry, strumieniowej transmisji głosu i nagrań dźwiękowych na potrzeby tworzenia treści.

„Bardzo cieszymy się ze wzbogacenia naszej linii mikrofonów USB o urządzenie HyperX SoloCast” — powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Nieprzerwanie szukamy nowych sposobów na zapewnianie użytkownikom wyjątkowych doświadczeń, a rozszerzenie naszej linii mikrofonów USB o nowe urządzenie SoloCast udostępnia streamerom i twórcom treści kolejną opcję”.

Niewielkie wymiary mikrofonu SoloCast i obrotowa podstawa z regulacją nachylenia pozwalają zmieścić urządzenie na niewielkiej przestrzeni, na przykład pod monitorem. Dołączony adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8”. Jest też zgodny z większością podstaw i wysięgników. 

HyperX SoloCast

Mikrofon SoloCast dołącza do rodziny mikrofonów HyperX, do której należy już wprowadzony niedawno na rynek mikrofon QuadCast S z efektami świetlnymi RGB. Oba urządzenia są kompatybilne z komputerami PC i Mac, a także z konsolami PS4. Mają certyfikaty Discord i TeamSpeakTM. Umożliwiają również korzystanie z głównych platform streamingowych, takich jak Streamlabs OBS, OBS Studio i XSplit.

Reklama

Dostępność


Mikrofon HyperX SoloCast USB dostępny jest w cenie €74,99 w sklepie internetowym HyperX, oraz w sklepie euro.com.pl w cenie 399 PLN.  Więcej informacji na temat HyperX Pulsefire Haste można znaleźć na stronie produktu.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama