DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Assassin’s Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla
Produkty z serii Assassin’s Creed możecie trafić w Mystery Gamers Pack V6

Newsy

Data premiery dodatku „Gniew Druidów” do Assassin’s Creed Valhalla

Firma Ubisoft ogłosiła, że pierwsze duże rozszerzenie fabularne  do Assassin’s Creed® Valhalla, „Gniew Druidów”, będzie dostępne od 29 kwietnia tego roku. Dodatkowo już dziś gracze mogą celebrować wiosnę w ramach ograniczonego czasowo święta Ostara. To już drugi sezon tego typu aktywności – składają się na niego unikatowa zawartość fabularna oraz inne wydarzenia w grze dostępne dla wszystkich graczy.


Assassin’s Creed Valhalla


Święto Ostara, pierwsza aktualizacja sezonu Ostara, zaprasza graczy do odkrywania specjalnego wydarzenia w grze, aktywnego do 8 kwietnia w osadzie graczy Ravensthorpe. To właśnie w malowniczej wiosce wikingów dostępne będą różne aktywności oraz nagrody w stylu wielkanocnym:


  • Możliwość dekoracji osady.
  • Mini-gry picia, łucznictwa i walk.
  • Trzy nowe zadania dla postaci: Eivor zmierzy się z polowaniem na pisanki, koronacją Majowej Królowej i obroną osady przed nocnymi duchami.
  • Trzy nowe umiejętności: Dzięki zdolności nieustraszonego skoczka Eivor może spaść na wrogów, atakując ich, a umiejętności łupienia kruka i łupienia pożywienia zwiększają efektywność podczas walki dystansowej i w zwarciu.
  • Unikatowe nagrody, w tym dekoracje osady i elementy personalizacji bohatera.

Aby przeżyć święto Ostara, gracze muszą dotrzeć do Anglii i ukończyć jeden z pierwszych wątków fabularnych – Grantebridgescire lub Ledecestrescire. Następnie święto uruchomi się automatycznie, gdy gracze trafią do osady. Aby zyskać dostęp do aktywności Majowej Królowej, osada gracza musi osiągnąć poziom 3.

Począwszy od dziś gracze mogą także zmieniać wygląd wyposażenia głównej postaci poprzez personalizację wizualną. W takim przypadku statystyki wyposażenia i pancerza pozostaną niezmienione, ale ich wygląd będzie można wybrać spośród dostępnych, ulubionych wzorów. Dzięki temu Eivor przyjmie taki wikiński styl, jaki podoba się graczowi z zachowaniem najlepszych dostępnych statystyk. Po znalezieniu elementu wyposażenia, jego wygląd będzie można zmienić płacąc srebrem u kowala w Ravensthorpe. Wygląd zmieniać będzie można w ramach tej samej kategorii przedmiotu (np. mieczy, toporów, itd.).


Valhalla


Aby uczcić wkład społeczności Assassin’s Creed w rozwój najnowszej części serii, gracze otrzymają strój legendarnego bohatera Altaira, zestaw sprzętu święta Jul, elementy kosmetyczne i 300 opali – wszystko to zupełnie bezpłatnie. Aby odebrać nagrody, wystarczy przejść do sklepu Animusa.

Reklama

Sezon Ostara uzupełniać będą dwie dodatkowe aktualizacje udostępnione w niedalekiej przyszłości:


  • Wyzwanie mistrzostwa: nowy tryb, oparty o mechanikę walki Assassin’s Creed Valhalla, zapewniający bitewne starcia do ponownego rozgrywania. Do osady przybędzie mistrz, dzięki któremu Eivor będzie ćwiczyć i szlifować wyzwania, a następnie osiągnie mistrzostwo w brutalnej walce.
  • Inne dodatkowe nagrody.

W płatnym dodatku „Gniew Druidów”, dostępnym od 29 kwietnia, gracze wyruszą do Irlandii i odkryją tajemnice starożytnego kultu druidów – śledząc jego członków. Zanurzając się w gaelickich mitach i folklorze, będą walczyli w nawiedzonych lasach i wśród olśniewających krajobrazów, zyskując wpływy wśród celtyckich królów. Dodatek „Gniew Druidów” będzie dostępny osobno, w cenie 99,90 zł. Gracze mogą też zyskać dostęp do dodatku poprzez zakup Season Passa, dostępnego już teraz, w cenie 159,90 zł albo jako część Gold, Ultimate lub kolekcjonerskiej Assassin’s Creed Valhalla.

Assassin’s Creed Valhalla to gra tworzona pod przewodnictwem studia Ubisoft Montreal*, w której gracze wcielają się w postać Eivora, legendarnego wikińskiego wojownika, wygnanego z Norwegii przez niekończące się wojny i coraz mniejszą ilość zasobów. Akcja gry toczy się w IX wieku naszej ery. Gracze mogą walczyć jako bezwzględni wikińscy wojownicy i korzystać z przebudowanego systemu walki z użyciem dwóch rodzajów broni równocześnie. Poznają też nowe elementy rozgrywki, takie jak najazdy, szturmy oraz rozwój osady. Przebudowany został także system postępów i ulepszania wyposażenia. Sojusze polityczne, decyzje dotyczące walki, i wybory dialogowe mogą wpłynąć na świat Assassin’s Creed Valhalla, a więc gracze muszą dokonywać przemyślanych wyborów, aby chronić dom i przyszłość swojego klanu.

Gra Assassin’s Creed Valhalla jest dostępna na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, w Epic Games Store i Ubisoft Store na Windows PC oraz na Stadia, Amazon Luna i w usłudze subskrypcyjnej Ubisoft, Ubisoft+.**


Sprawdź również!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama