DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera Crash Your Enemies przeniesiona na lipiec

Polska gra firmy Vile Monarch swoją premierę będzie miała nieco później. W Crash Your Enemies zagramy 13 lipca.

Crush Your Enemies to polska, dynamiczna gra akcji traktująca o barbarzyńcach, ale nie takich zwykłych, bo nasi podopieczni będą mierzyć się między innymi z krwiożerczymi ślimakami. Gra ma być hitem i to nie bez przyczyny. Otóż produkcja zdobyła kilka statuetek na Pixel Heaven oraz drugie miejsce dla Najlepszej Gry Indie na konwencie Digital Dreams w Krakowie.

CrushEnemiesAwards

Crush Your Enemies od studia Vile Monarch (twórców Oh…Sir!) jest najświeższym tytułem z ciągle rosnącego katalogu gier powstałych dzięki platformie inwestycyjnej Gambitious Digital Entertainment. Crush Your Enemies nadejdzie 13 lipca na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, ze swoją ociekającą krwią kampanią dla jednego gracza oraz międzyplatformowym trybem multiplayer. A tutaj macie bezpośredni link do strony gry na Steam.

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Harry Potter: Żywa Magia pojawi się jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Gry za darmo

Ubisoft poinformował na swoich mediach społecznościowych, że już w 16 grudnia gracze na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox będą mogli bezpłatnie zagrać w Assassin's...

Reklama